cz en

TaskManager Reseller Program (TM-RP)

TM certified reseller

Na koho je program zaměřený: Na jednotlivce (individuální konzultanty) či společnosti, které dodávají poradenství v oblasti time managementu, projektového řízení, efektivního využívání zdrojů, lean managementu či sw produkty na podporu těchto oblastí.

Podmínky: Programu se mohou účastnit jakékoli společnosti či jednotlivci, kteří projdou proškolením zodpovědného pracovníka ze společnosti IT Park. Spolupráce je podložena smluvně.Výhody:

TaskManager Gold Reseller Program (TM-GRP)

TM certified reseller

Na koho je program zaměřený: Na společnosti či jednotlivce (individuální konzultanty) patřící do TM-RP, kteří splní kritéria pro účast na TM-GRP.

Podmínky: Prodej licencí řešení TaskManager případně SaaS verze řešení TaskManager v hodnotě přesahující částku 300 000 Kč. Do této částky se počítají pouze prodeje řešení TaskManager (nikoliv doprovodných služeb). V případě, že zákazníci platí za řešení TaskManager ve verzi SaaS měsíční poplatek, do hodnocení se započítá částka, kterou daní zákazníci zaplatí za 1 rok (tedy měsíční platba x 12). Spolupráce je podložena smluvně.


Výhody: