cz en

Archiv novinek

30. 10. 2016 TaskManager 4.2.4

Vydali jsme novou verzi TaskManageru 4.2.4 V této verzi přibyl našeptávač pro výběr uživatele (zpracovatele) úkolu, dále jsme upravili obarvování komentářů u úkolů, k úkolům přibyla možnost definovat konkrétní datum a čas, kdy má TaskManager upozornit uživatele o blížícím se termínu úkolu. Přidána konfigurační možnost, kdy je možné zvolit, že jen autor/zadavatel úkolu může úkol ukončit (přesunout do skupiny Hotové). V přehledu úkolů je nyní možnost navolit mezi viditelné sloupce i region a skilly zadavatele (může se např. použít pro identifikaci, odkud úkol přichází - z jaké země, z jakého oddělení, apod.). Z technických úkolů např. přidána a otestována kompatibilita s MySQL 5.7/MariaDB 10.0.

30. 8. 2016 TaskManager 4.2.3

Vydali jsme novou verzi TaskManageru 4.2.3 V této verzi přibyly úpravy kalendáře (přizpůsobení barev událostí barvám v google kalendáři - při zaplé synchronizaci s google kalendářem), bylo odstraněno chybné tlačitko pro export v přehledu uživatelů, zvýšena uživatelská přívětivost obarvením komentářů úkolů, pokud je více než 2 komentátorů, do oblíbených filtrů přidán nový filtr - úkoly, které se změnily od mého posledního přihlášení.

21. 7. 2016 TaskManager 4.2.2

Vydali jsme novou verzi TaskManageru 4.2.2 V této verzi přibyla možnost, aby si každý uživatel mohl zvolit, jaké e-mailové notifikace chce z TaskManageru dostávat. Dále změna v kalendáři, aby na některých zbývajících obrazovkách zobrazoval čas ve 24h formátu (dříve chybně v 12h formátu).

21. 6. 2016 TaskManager 4.2.1

Vydali jsme novou verzi TaskManageru 4.2.1 Výrazné změny v sychnronizace kalendáře s google kalendářem.

3. 2. 2016 TaskManager 4.2

Vydali jsme novou verzi TaskManageru 4.2. V této verzi jsme výrazně pokročili v kalendáři (úpravy zejména v integraci s google kalendářem, v opakujících se událostech, barvách událostí, nezobrazování anglického formátu času, ale konfiguračně českého).

4. 11. 2011 Spuštěn TaskManager Reseller Program

Ve snaze spojit své síly se specialisty v různých oborech, v nichž může být naše řešení TaskManager užitečným pomocníkem, jsme spustili náš TaskManager Reseller Program. Jde zejména o společnosti v oblastech projektového řízení, optimalizace podnikových procesů, zavádění lean managementu, konzultantských služeb či dodavatele (resellery) software pro tyto oblasti. Díky novému Reseller Programu získají naši obchodní partneři zajímavé provize a širokou marketingovou podporu, jež může ještě více zvýšit jejich zisky. Více informací o programu získáte na samostatné stránce.

26. 9. 2011 Web IT Parku má nový kabátek

V souvislosti s rozšiřováním množství informací poskytovaných prostřednictvím webových stránek naší společnosti jsme se rozhodli pro změnu jeho designu a rozšíření funkcionalit. Svou speciální sekci zde nově naleznou také pracovníci médií a novináři. Zároveň nyní získáte možnost dozvědět se více informací již ze samotné hlavní stránky – aniž byste museli procházet celou strukturu webu. Věříme, že na našem novém webu najdete informace dle svých potřeb a že se web společnosti IT Park, s.r.o. stane pomocníkem při Vaší cestě za špičkovým software.