cz en

O firmě

Mnoho lidí řeší věčné dilema, zda bylo dříve vejce či slepice. V našem případě je odpověď jednoznačná. Jeden z našich produktů byl na světě dříve, než vůbec vznikla společnost IT Park. Tím produktem je TaskManager, naše dnešní vlajková loď. TaskManager jsem navrhl pro interní potřeby týmu, v němž jsem kdysi působil. Jelikož se stal velmi oblíbeným a využívaným, rozhodl jsem se rozšířit jeho funkčnost a nabídnout jej k dispozici také dalším lidem a firmám – novým zákazníkům společnosti IT Park, s.r.o. Od té doby na řešení TaskManager pracuje tým programátorů, kteří měsíc co měsíc přinášejí jeho nová vylepšení a rozšíření.

Zanedlouho poté následovalo rozšíření naší nabídky o dva další produkty – Securino, řešení pro bezpečnou zálohu dat a systémů, a Advagen – aplikaci vytvořenou pro účely advokátů a efektivní správu jejich agendy.

S rozšířením našeho týmu se rozšířila také nabídka našich služeb (projektové vedení, poradenství v oblasti IT) a interní znalost programovacích jazyků a frameworků, ve kterých můžeme zákazníkům nabídnout práci na zakázku (zejména pak v programovacím jazyce PHP, frameworku Nette, šablonovacím systému Smarty, programovacím jazyce Java, linuxových shellových skriptech, apod.). Můžeme tak klientům nabídnout různé typy aplikací, jako jsou webové stránky nebo i složitý manažerský software (ERP systémy apod.).

Mezi naše zákazníky patří různé typy podnikatelských subjektů – od nezávislých jednotlivců až po velké společnosti v soukromých rukách i vlastněné státem.

Máte-li na nás jakýkoli dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Jsme Vám plně k dispozici.