cz en

Novinky

30. 10. 2016 TaskManager 4.2.4

Vydali jsme novou verzi TaskManageru 4.2.4 V této verzi přibyl našeptávač pro výběr uživatele (zpracovatele) úkolu, dále jsme upravili obarvování komentářů u úkolů, k úkolům přibyla možnost definovat konkrétní datum a čas, kdy má TaskManager upozornit uživatele o blížícím se termínu úkolu. Přidána konfigurační možnost, kdy je možné zvolit, že jen autor/zadavatel úkolu může úkol ukončit (přesunout do skupiny Hotové). V přehledu úkolů je nyní možnost navolit mezi viditelné sloupce i region a skilly zadavatele (může se např. použít pro identifikaci, odkud úkol přichází - z jaké země, z jakého oddělení, apod.). Z technických úkolů např. přidána a otestována kompatibilita s MySQL 5.7/MariaDB 10.0.

30. 8. 2016 TaskManager 4.2.3

Vydali jsme novou verzi TaskManageru 4.2.3 V této verzi přibyly úpravy kalendáře (přizpůsobení barev událostí barvám v google kalendáři - při zaplé synchronizaci s google kalendářem), bylo odstraněno chybné tlačitko pro export v přehledu uživatelů, zvýšena uživatelská přívětivost obarvením komentářů úkolů, pokud je více než 2 komentátorů, do oblíbených filtrů přidán nový filtr - úkoly, které se změnily od mého posledního přihlášení.

21. 7. 2016 TaskManager 4.2.2

Vydali jsme novou verzi TaskManageru 4.2.2 V této verzi přibyla možnost, aby si každý uživatel mohl zvolit, jaké e-mailové notifikace chce z TaskManageru dostávat. Dále změna v kalendáři, aby na některých zbývajících obrazovkách zobrazoval čas ve 24h formátu (dříve chybně v 12h formátu).