cz en

Securino

Vaše data na prvním místě!

Zálohovaná v geograficky odlišné lokalitě. Dostupná pouze Vám. Za cenu 99,- Kč měsíčně.

Pokud patříte mezi firmy nebo i jednotlivce, uvědomující si, že data jsou jednou z nejdůležitějších částí Vašeho virtuálního života, určitě jste již řešili problém zálohování.

Zálohování Vás ochrání před ztrátou důležitých dat způsobenou:

Některými opatřeními přímo u Vás ve firmě můžete část těchto rizik eliminovat, ne však všechny. Abyste eliminovaly všechny, je nutné využít zálohování v geograficky odlišné lokalitě. Zároveň si ale musíte být jisti, že k Vašim datům se dostanete opravdu jen vy a nikdo jiný.

Proto jsme vyvinuly produkt Securino. Tento produkt je možné ve Vaší společnosti nainstalovat a nakonfigurovat de facto okamžitě a Vy můžete začít využívat výhod geograficky odlišného zálohování ihned. K Vašim datům se přitom nedostane nikdo jiný než Vy. Ani náš administrátor.

Jak to celé funguje

Po spuštení instalátoru Securina Vás instalátor vyzve k zadání hesla. Na základě tohoto hesla vytvoří klíče pro šifrování a dešifrování Vašich dat. Zvolíte si adresáře nebo soubory, které chcete zálohovat. Zvolíte si dobu a periodu, jak často zálohovat.

A to je vše, nyní již máte o zálohování postaráno.

Securino spouští zálohování v definované časy v definovaných intervalech, zvolené adresáře zkomprimuje do jednoho souboru, poté tento soubor zašifruje jedním z vygenerovaných bezpečnostních klíčů (cizím klíčem) a celý soubor odešle na náš server. Poněvadž bezpečnostní klíče jsou stále ve Vaší firmě a firmu vůbec neopouští (nejsou součástí zasílaných dat na náš server), můžete je v případě ztráty dat rozšifrovat pouze Vy (privátním klíčem). Z důvodu, že bezpečnostní klíče vlastníte pouze Vy, doporučujeme si udělat jejich zálohu např. na CD nebo USB, které pak umístíte na tajné místo, např. do trezoru.

Konkrétní ceny

Cena 99,- Kč za měsíc s sebou samozřejmě nese jedno omezení a to ve formě použitého diskového prostoru na našich serverech. V následující tabulce jsou některé příklady cen pro různě velké garantované prostory:

dedikovaný prostor do 1 GB - 99,-
dedikovaný prostor do 2 GB - 169,-
dedikovaný prostor do 4 GB - 309,-
dedikovaný prostor do 8 GB - 499,-
dedikovaný prostor do 16 GB -799,-